Dildo Curved Passion Natural

05015490000

3,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

NMC

Dildo ne forme penisi me damare dhe elastik, me koke te plote dhe testikuj te theksuar ne nje baze me ngjitje me vakum te fuqishme. 

Info shtesë

Dildo ne forme penisi me damare dhe elastik, me koke te plote dhe testikuj te theksuar ne nje baze me ngjitje me vakum te fuqishme.
Gjatesia: 19cm, diam. 2.5-4.3 cm.
Materiali PVC.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!