Dildo Density Dual Squirting 24cm

AF714

13,060 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ky dildo që ngjan si I vërtetë, do të përmbushë të gjitha fantazitë tuaja! Nëse mendonit se dildoja është vetëm një stimulues, mendojeni përsëri, sepse përveç stimulimit, ofron dhe ejakulimin. Forma dhe venat e kësaj dildoje, e bëjnë të duket sa më real. Ky model I guximshëm, vjen me një shiringë që mbushet me Cum Load. Mund të pastrohet me ujë të vakët pas përdorimit.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Ky dildo që ngjan si I vërtetë, do të përmbushë të gjitha fantazitë tuaja! Nëse mendonit se dildoja është vetëm një stimulues, mendojeni përsëri, sepse përveç stimulimit, ofron dhe ejakulimin. Forma dhe venat e kësaj dildoje, e bëjnë të duket sa më real. Ky model I guximshëm, vjen me një shiringë që mbushet me Cum Load. Mund të pastrohet me ujë të vakët pas përdorimit.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!