Dildo Realistic Dildo Flesh - 20,5

ET176SKN

3,630 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Easytoys Dildo Collection

Nëse ju pëlqen ndjesia e prekjes të së vërtetës, atëherë sigurohuni që të shtoni këtë dildo realiste në koleksionin tuaj të lodrave të seksit. Është e rrumbullakët, koka e fryrë e bën penetrimin të thjeshtë dhe shumë emocionues.

 

Vendoseni dildon në çdo lloj sipërfaqe dhe kënaquni me veten ose me partnerin tuaj. Është e butë, elastike dhe detajet realiste e bëjnë ideale për masazhimin e pikave tuaja të kënaqësisë. Asgjë nuk ndihet më mire se kjo!

Info shtesë

Nëse ju pëlqen ndjesia e prekjes të së vërtetës, atëherë sigurohuni që të shtoni këtë dildo realiste në koleksionin tuaj të lodrave të seksit. Është e rrumbullakët, koka e fryrë e bën penetrimin të thjeshtë dhe shumë emocionues.

 

Vendoseni dildon në çdo lloj sipërfaqe dhe kënaquni me veten ose me partnerin tuaj. Është e butë, elastike dhe detajet realiste e bëjnë ideale për masazhimin e pikave tuaja të kënaqësisë. Asgjë nuk ndihet më mire se kjo!

 

Karakteristikat kryesore:

Materiali: PVC

Kundër ujit: Po

Ftalat: Jo

Fleksibiliteti: Fleksibël

Ngjyra: Ngjyrë mishi

I përshtatshëm për: Unisex

Garanci: Po

Lloji i garancisë: Shërbim i mirë garancie

I përshtatshëm për penetrim: Po

Vlerësimi total: 5

Lubrifikant i përshtatshëm: Me bazë uji

Stimulimi: Anal dhe vaginal

Paketimi: Paketim me pakicë (Karton)

Kupë thithëse: Po

I montueshëm: Po

Gjatësia: 20.50 cm

Depërtimi: 19,00 cm

Diametri minimal: 4,30 cm

Diametri maksimal: 4,30 cm

Kuti: 12

Përmasat e paketimit: 23.1x13.1x8.3 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!