Dildo Baile FLESH

BW-008071NG

2,870 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Nëse jeni duke kërkuar për një sfidë të vërtetë këtu ju keni këtë dildo të mrekullueshme me ngjitje me vakum për të luajtur thjesht më lehtë. Ajo është formuar si një penis i vërtetë, me kokën e saj të vërtetë dhe trupin e harkuar dhe venoz dhe testikujt.


     Filxhan me thithje
     Masat: 21,6 cm x 4,1 cm

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Nëse jeni duke kërkuar për një sfidë të vërtetë këtu ju keni këtë dildo të mrekullueshme me ngjitje me vakum për të luajtur thjesht më lehtë. Ajo është formuar si një penis i vërtetë, me kokën e saj të vërtetë dhe trupin e harkuar dhe venoz dhe testikujt.


     Filxhan me thithje
     Masat: 21,6 cm x 4,1 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!