Dildo MALESATION big red

600000009901

4,545 Lekë

6,060 Lekë

-25%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo me siperfaqe te bute dhe te rreshkitshme, me ngjitje me vakum ne fund prej materiali silikon mjekesor. Gjatesia totale 19.7 cm, gjatesia e penetrueshme: 18.5cm, diam. 3.6 - 4.5 cm.

Info shtesë

Dildo me siperfaqe te bute dhe te rreshkitshme, me ngjitje me vakum ne fund prej materiali silikon mjekesor. Gjatesia totale 19.7 cm, gjatesia e penetrueshme: 18.5cm, diam. 3.6 - 4.5 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!