Dildo TPR Dong II

05071720000

7,480 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo elastik ngjyre natyrale, me koke te madhe, damara te forte dhe testikuj. Me ngjitje me vakum ne fund. Gjatesia totale 28 cm, gjatesia e penetrueshe 21cm. Diam 4-4.5 cm. Materiali: TPR.

Info shtesë

Dildo elastik ngjyre natyrale, me koke te madhe, damara te forte dhe testikuj. Me ngjitje me vakum ne fund. Gjatesia totale 28 cm, gjatesia e penetrueshe 21cm. Diam 4-4.5 cm. Materiali: TPR.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!