Dildo Silicon-Shape S

05138140000

3,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo ngjyre natyrale me ngjitje me vakum ne fund te fuqishme qe ngjitet ne cdo siperfaqe te sheshte. Shume fleksibel. Stimulon cdo nerve kenaqesie me damaret e theksuar dhe siperfaqet e cila ndihet shume reale. Gjatesia totale: 14.5cm, diam. 3.3cm. Materiali: silikon.

Info shtesë

Dildo ngjyre natyrale me ngjitje me vakum ne fund te fuqishme qe ngjitet ne cdo siperfaqe te sheshte. Shume fleksibel. Stimulon cdo nerve kenaqesie me damaret e theksuar dhe siperfaqet e cila ndihet shume reale. Gjatesia totale: 14.5cm, diam. 3.3cm. Materiali: silikon.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!