Dildo Double Jr. Double Dong

05140470000

4,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo double pink transparent, me damare dhe koke te theksuar nga te dyja anet. 30.5 cm i gjate. Diam. 3.6 cm (fleksibel). Materiali: PVC.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo double pink transparent, me damare dhe koke te theksuar nga te dyja anet. 30.5 cm i gjate. Diam. 3.6 cm (fleksibel). Materiali: PVC.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!