DILDO JELLY REAL RAPTURE PINK 7"

00700733

3,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ngjyre pink e lehte. Prej nje materiali te bute dhe te kenaqshem ne prekje. Per te thjeshtesuar mbajtjen, eshte me ngjitje me vakum ne baze e cila mund te qendroje ne cdo siperfaqe te sheshte. Pa latex.
Diametri: 4,5 cm; Gjatesia: 20,5 cm;

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Ngjyre pink e lehte. Prej nje materiali te bute dhe te kenaqshem ne prekje. Per te thjeshtesuar mbajtjen, eshte me ngjitje me vakum ne baze e cila mund te qendroje ne cdo siperfaqe te sheshte. Pa latex.
Diametri: 4,5 cm; Gjatesia: 20,5 cm;

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!