DILDO JELLY REAL RAPTURE PINK 6,5"

00700730

3,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ngjyre pink e lehte. Prej nje materiali te bute dhe te kenaqshem ne prekje. Per te thjeshtesuar mbajtjen, eshte me ngjitje me vakum ne baze e cila mund te qendroje ne cdo siperfaqe te sheshte, dhe me testikuj per stimulum ekstra. Pa latex.
Diametri: 4 cm; Gjatesia: 19 cm;

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Ngjyre pink e lehte. Prej nje materiali te bute dhe te kenaqshem ne prekje. Per te thjeshtesuar mbajtjen, eshte me ngjitje me vakum ne baze e cila mund te qendroje ne cdo siperfaqe te sheshte, dhe me testikuj per stimulum ekstra. Pa latex.
Diametri: 4 cm; Gjatesia: 19 cm;

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!