DILDO ANAL WORM GREY

00700340

1,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo anal prej materiali shume te bute TPR, shume i rehatshem dhe lejon penetrim gradual. Trupi eshte prej profile te rrumbullaket te cilet rriten ne diameter. Unaza ne fund lejon te mbahet me lehtesi. Diametri: 1.5 - 3 cm, gjatesia: 18.5 cm. Ngjyra: gri.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo anal prej materiali shume te bute TPR, shume i rehatshem dhe lejon penetrim gradual. Trupi eshte prej profile te rrumbullaket te cilet rriten ne diameter. Unaza ne fund lejon te mbahet me lehtesi. Diametri: 1.5 - 3 cm, gjatesia: 18.5 cm. Ngjyra: gri.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!