Dildo Twotone blue 6in

05235690000

2,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo ne forme penisi i lakuar dhe me testikuj, me ngjitje me vakum ne baze dhe me koke dhe damare te theksuar. Transparent dhe blu. Gjatesia totale 15 cm, gjatesia e penetrueshme 13.5 cm, diam. 3.2 cm. Materiali: PVC.

Info shtesë

Dildo ne forme penisi i lakuar dhe me testikuj, me ngjitje me vakum ne baze dhe me koke dhe damare te theksuar. Transparent dhe blu. Gjatesia totale 15 cm, gjatesia e penetrueshme 13.5 cm, diam. 3.2 cm. Materiali: PVC.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!