Dildo KING COCK PLUS 9 DUAL DENSITY COCK WITH BALLS

00701203

7,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo shume real ne forme penisi pak i lakuar. Siperfaqja eshte pak e levizshme (si lekure reale) prej materialit me shtrese te dyfishte. Dildo me koke te theksuar dhe trup te detajuar. Me ngjitje me vakum ne baze. 22,86 cm i gjate, diam. 4.6 cm. Materiali: TPE.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo shume real ne forme penisi pak i lakuar. Siperfaqja eshte pak e levizshme (si lekure reale) prej materialit me shtrese te dyfishte. Dildo me koke te theksuar dhe trup te detajuar. Me ngjitje me vakum ne baze. 22,86 cm i gjate, diam. 4.6 cm. Materiali: TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!