Dildo KING COCK 10 FLESH

00701001

9,100 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo ne forme reale, i krijuar me detaje damar, trupi dhe koka. Me ngjitje te fuqishme me vakum ne baze e cila mund te ngjitet ne cdo siperfaqe te sheshte. Mund te perdoren dhe me strapon.
Materiali: Pvc
Diametri: 6.1 cm
Gjatesia: 26.5 cm;

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo ne forme reale, i krijuar me detaje damar, trupi dhe koka. Me ngjitje te fuqishme me vakum ne baze e cila mund te ngjitet ne cdo siperfaqe te sheshte. Mund te perdoren dhe me strapon.
Materiali: Pvc
Diametri: 6.1 cm
Gjatesia: 26.5 cm;

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!