Dildo REALISTIC REAL RAPTURE FLESH 6"

00700679

2,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo me permasa reale, fleksibel. Fale damareve pergjate trupit dhe teksikujve ne baze, do tju jape ndjesi te jashtezakonshme.
Materiali: Pvc
Diametri: 4 cm;
Gjatesia: 17 cm;

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo me permasa reale, fleksibel. Fale damareve pergjate trupit dhe teksikujve ne baze, do tju jape ndjesi te jashtezakonshme.
Materiali: Pvc
Diametri: 4 cm;
Gjatesia: 17 cm;

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!