Dildo Galaxia Red

1,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Galaktike!
Ky dildo i bërë nga material xhelatin te kuqe është fleksibël në cdo drejtim dhe lejon për çdo variacion të kënaqësisë. Vaginale apo anale - shijoni valët galaktike të orgazmës me këtë mjeshtër të kënaqësisë. Të dy skajet të përdorshëm.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Galaktike!
Ky dildo i bërë nga material xhelatin te kuqe është fleksibël në cdo drejtim dhe lejon për çdo variacion të kënaqësisë. Vaginale apo anale - shijoni valët galaktike të orgazmës me këtë mjeshtër të kënaqësisë. Të dy skajet të përdorshëm.

Permasa: 19 cm, Ø 1.5-3.5 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!