Dildo Black & White Realistic Plug

05234700000

1,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Imitim penisi real me koke teper te dukshme. I bute dhe fleksibel, i bere prej gome me ngjitje me vakum ne fund.

Info shtesë

Imitim penisi real me koke teper te dukshme. I bute dhe fleksibel, i bere prej gome me ngjitje me vakum ne fund.
Masa: 11.5 cm, Ø 3 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!