Dildo African Lover

3,150 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

World of Dongs

Penis ne forme reale. Material i bute dhe i rreshkitshem.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Penis ne forme reale. Material i bute dhe i rreshkitshem.  Masa: 23 cm, Ø 4 - 4.5 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!