Dildo Latin Lover

05231270000

3,330 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

World of Dongs

Penis ne forme reale me ngjitje me vakum ne fund. Material i bute dhe i rreshkitshem lehtesisht.

Info shtesë

Penis ne forme reale me ngjitje me vakum ne fund. Material i bute dhe i rreshkitshem lehtesisht. Gjatesia: 23 cm, Ø 4 - 4.5 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!