Dildo KING COCK 7 FLESH

00700992

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo ne forme reale, i krijuar me detaje damar, trupi dhe koka. Me ngjitje te fuqishme me vakum ne baze e cila mund te ngjitet ne cdo siperfaqe te sheshte. Mund te perdoren dhe me strapon.
Materiali: Pvc
Diametri: 4,3 cm
Gjatesia: 20 cm;

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo ne forme reale, i krijuar me detaje damar, trupi dhe koka. Me ngjitje te fuqishme me vakum ne baze e cila mund te ngjitet ne cdo siperfaqe te sheshte. Mund te perdoren dhe me strapon.
Materiali: Pvc
Diametri: 4,3 cm
Gjatesia: 20 cm;

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!