DILDO REALISTIC REAL RAPTURE FLESH 7.5"

00700682

3,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo fleksibel, i bute ne prekje dhe pak i perkulur per penetrim me te mire. Fale damareve pergjate trupit, do tju jape ndjesi te jashtezakonshme.

Materiali: Pvc
Diametri: 4 cm;
Gjatesia: 21,5 cm

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo fleksibel, i bute ne prekje dhe pak i perkulur per penetrim me te mire. Fale damareve pergjate trupit, do tju jape ndjesi te jashtezakonshme.

Materiali: Pvc
Diametri: 4 cm;
Gjatesia: 21,5 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!