Dildo REALISTIC REAL RAPTURE FLESH 7"

00700681

3,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo fleksibel, i bute ne prekje dhe pak i perkulur per penetrim me te mire. Fale damareve pergjate trupit, do tju jape ndjesi te jashtezakonshme.
Materiali: Pvc
Diametri: 4,5 cm;
Gjatesia: 20,5 cm

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo fleksibel, i bute ne prekje dhe pak i perkulur per penetrim me te mire. Fale damareve pergjate trupit, do tju jape ndjesi te jashtezakonshme.
Materiali: Pvc
Diametri: 4,5 cm;
Gjatesia: 20,5 cm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!