Dildo REALISTIC REAL RAPTURE FLESH 6.5"

00700680

3,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo fleksibel, i bute ne prekje dhe pak i perkulur per penetrim me te mire. Fale damareve pergjate trupit dhe teksikujve ne baze, do tju jape ndjesi te jashtezakonshme.
Materiali: Pvc
Diametri: 4 cm;
Gjatesia: 19 cm;

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo fleksibel, i bute ne prekje dhe pak i perkulur per penetrim me te mire. Fale damareve pergjate trupit dhe teksikujve ne baze, do tju jape ndjesi te jashtezakonshme.
Materiali: Pvc
Diametri: 4 cm;
Gjatesia: 19 cm;

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!