Dildo Double Sex Talent Purple

2,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Dildo i dysh i perbere nga 29 cm material xhelatin. Forma anatomike e lakuar lejon pentrim te dyfishte ne vagin dhe ne anus ne te njejten kohe. Provoni kenaqesine totale.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Dildo i dysh i perbere nga 29 cm material xhelatin. Forma anatomike e lakuar lejon pentrim te dyfishte ne vagin dhe ne anus ne te njejten kohe. Provoni kenaqesine totale. Shume i rreshkitshem dhe elastik. Materiali: PVC. Vaginal dildo: 13 cm, Ø 3 cm.
Anal dildo: 12 cm, Ø 2-2.5 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!