Dildo Anal Special

05148610000

3,100 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo i zi elastik (gjatesia 16 cm, diametri 2.5 cm) me unaze per penisin 3 cm, dhe testikujt 5 cm, elastike. Materiali: TPR>.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo i zi elastik (gjatesia 16 cm, diametri 2.5 cm) me unaze per penisin 3 cm, dhe testikujt 5 cm, elastike. Materiali: TPR>.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!