Dildo King Cock Dual Density Double Pen

05167080000

7,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo double shume real ne forme penisi pak i lakuar. Siperfaqja eshte pak e levizshme (si lekure reale) prej materialit me shtrese te dyfishte. Dildo me koke te theksuar dhe trup te detajuar. Me ngjitje me vakum ne baze. Gjatesia totale 24 cm i gjate, diam. 4 cm. Gjatesia e penetrueshme e dildos se pare:12.7 cm, dildo i dyte: 15.2 cm. Materiali: TPE.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo double shume real ne forme penisi pak i lakuar. Siperfaqja eshte pak e levizshme (si lekure reale) prej materialit me shtrese te dyfishte. Dildo me koke te theksuar dhe trup te detajuar. Me ngjitje me vakum ne baze. Gjatesia totale 24 cm i gjate, diam. 4 cm. Gjatesia e penetrueshme e dildos se pare:12.7 cm, dildo i dyte: 15.2 cm. Materiali: TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!