Dildo King Cook Dual Density 7.5 Inch

05166940000

6,890 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo shume real ne forme penisi pak i lakuar. Siperfaqja eshte pak e levizshme (si lekure reale) prej materialit me shtrese te dyfishte. Dildo me koke te theksuar dhe trup te detajuar. Me ngjitje me vakum ne baze. 23 cm i gjate, diam. 4 - 4.8 cm. Materiali: TPE.

Info shtesë

Dildo shume real ne forme penisi pak i lakuar. Siperfaqja eshte pak e levizshme (si lekure reale) prej materialit me shtrese te dyfishte. Dildo me koke te theksuar dhe trup te detajuar. Me ngjitje me vakum ne baze. 23 cm i gjate, diam. 4 - 4.8 cm. Materiali: TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!