King Cock Dual Density 6.5 Inch

05166860000

6,390 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo shume real ne forme penisi pak i lakuar. Siperfaqja eshte pak e levizshme (si lekure reale) prej materialit me shtrese te dyfishte. Dildo me koke te theksuar dhe trup te detajuar. Me ngjitje me vakum ne baze. 20.5 cm i gjate, diam. 4.3 cm. Materiali: TPE.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Dildo shume real ne forme penisi pak i lakuar. Siperfaqja eshte pak e levizshme (si lekure reale) prej materialit me shtrese te dyfishte. Dildo me koke te theksuar dhe trup te detajuar. Me ngjitje me vakum ne baze. 20.5 cm i gjate, diam. 4.3 cm. Materiali: TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!