Dildo King Cock Dual Density 6 Inch

05166600000

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo shume real ne forme penisi pak i lakuar. Siperfaqja eshte pak e levizshme (si lekure reale) prej materialit me shtrese te dyfishte. Dildo me koke te theksuar dhe trup te detajuar. Me ngjitje me vakum ne baze. 18 cm i gjate, diam. 4.3 cm. Materiali: TPE.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Dildo shume real ne forme penisi pak i lakuar. Siperfaqja eshte pak e levizshme (si lekure reale) prej materialit me shtrese te dyfishte. Dildo me koke te theksuar dhe trup te detajuar. Me ngjitje me vakum ne baze. 18 cm i gjate, diam. 4.3 cm. Materiali: TPE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!