Dildo European Lover Small

05036060000

2,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo ngjyre natyrale me koke dhe damare te theksuar dhe ngjitje me vakum ne fund. Permasat: 18 cm (gjatesia e penetrueshme: 16 cm), diam 2.3 - 2.8 cm. Materiali: PVC.

Info shtesë

Dildo ngjyre natyrale me koke dhe damare te theksuar dhe ngjitje me vakum ne fund. Permasat: 18 cm (gjatesia e penetrueshme: 16 cm), diam 2.3 - 2.8 cm. Materiali: PVC.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!