Dildo Cumshot

05201600000

2,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

You2Toys

Nje dildo i vertete i cili jo vetem duket si nje penis i vertete, por edhe ejakulon si nje i tille. Ai thithe cdo lloj lengu dhe e sperkat kur e shtypni. Material elastik me damar te ngrire.

Info shtesë

Nje dildo i vertete i cili jo vetem duket si nje penis i vertete, por edhe ejakulon si nje i tille. Ai thithe cdo lloj lengu dhe e sperkat kur e shtypni. Material elastik me damar te ngrire. Masa: 19 cm, Ø 4 cm. 

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!