Dildo Plug N Ride

05244500000

2,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo ngjyre natyrale me koke pink, testikuj te plote dhe ngjitje me vakum te fund te fuqishme. Shume fleksibel dhe material i rreshktishem. Permasa: 16 cm, diam. 3 - 4 cm.

Info shtesë

Dildo ngjyre natyrale me koke pink, testikuj te plote dhe ngjitje me vakum te fund te fuqishme. Shume fleksibel dhe material i rreshktishem. Permasa: 16 cm, diam. 3 - 4 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!