Dildo Rogue

05099220000

6,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Super dildo me ngjyre te zeze, damare te forte, koke te theksuar dhe mbajtese. Gjatesia totale: afersisht 38 cm, gjatesia e penetrueshme 23 cm, diam. 4.4 -5.3 cm. Materiali: PVC.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Super dildo me ngjyre te zeze, damare te forte, koke te theksuar dhe mbajtese. Gjatesia totale: afersisht 38 cm, gjatesia e penetrueshme 23 cm, diam. 4.4 -5.3 cm. Materiali: PVC.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!