Dildo G-Girl Style 5"

05207560000

2,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo penis ngjyre natyrale me damare, koke ngjyre roze dhe ngjitje me vakum te fuqishme ne fund (diam. 7 cm). Shume fleksibel. Gjatesia totale 15 cm, gjatesia e penetrueshme 12 cm, diam. 2.4 cm. Materiali: PVC

Info shtesë

Dildo penis ngjyre natyrale me damare, koke ngjyre roze dhe ngjitje me vakum te fuqishme ne fund (diam. 7 cm). Shume fleksibel. Gjatesia totale 15 cm, gjatesia e penetrueshme 12 cm, diam. 2.4 cm. Materiali: PVC

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!