Dildo Nature Skin Soft Dong

5,850 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Nature Skin

Dildo ngjyrë natyrale me kokë dhe damarë me pamje reale, dhe ngjitje me vakum në bazë. Shumë elastik. 

Gjatësia totale: 24 cm

Info shtesë

Dildo ngjyrë natyrale me kokë dhe damarë me pamje reale, dhe ngjitje me vakum në bazë. Shumë elastik. 

Gjatësia totale: 24 cm,
Thellësia e penetrimit: 22 cm, diametri 2,7 - 4,2 cm. 
Materiali: TPR, pa phthalates sipas rregullores së BE.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!