Realistixxx Real Lover

05035330000

3,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Realistixxx

Ne forme penisi dhe tesikuj ne fund. Ne mbarim me ngjitje me thithje. I perkulshem. 

Info shtesë

Afersisht: gjatesia totale 19 cm, thellesia e penetrimit 12.5 cm, Ø 4.5 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!