Anal Black Jacks

05021460000

3,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

my Black Jacks

Dildo i zi me shkelqim, pak elastik, me dizajn sensitiv, me maje te holle dhe korde praktike per ku mbajtur. 

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Gjatesia 18cm, diametri 1.7-4.4cm. Materiali: PVC,ABS.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!