Geta Quick-Sex Tights Te Zeza

2,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Krijoni pamjen e corapeve dhe rripit lidhes shume me shpejt dhe me thjesht. Geta me dizenjo zhartet fallco ne te dyja kembet. Pjesa e kembes me forme. 

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Krijoni pamjen e corapeve dhe rripit lidhes shume me shpejt dhe me thjesht. Geta me dizenjo zhartet fallco ne te dyja kembet. Pjesa e kembes me forme.
Pelhure e certifikutuar nga Oeko-Tex. Te zeza. 86% poliamide, 14% elastan. 

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!