-35%

Me ulje çmimi!

Geta Open Crotch Tights Skin

Geta Open Crotch Tights Skin

1,000 Lekë

1,538 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Geta me tone ngjyre lekure u japin kembeve nje shkelqim mbreselen dhe bejne te dukeni thjesht shkelqyeshem. Ndryshe nga getat me shkelqim te zakonshme, keto perfshijne nje "dere" te hapur ne rast te ndonje dashurie te nxhete te papritur.

Info shtesë

Geta me tone ngjyre lekure u japin kembeve nje shkelqim mbreselen dhe bejne te dukeni thjesht shkelqyeshem. Ndryshe nga getat me shkelqim te zakonshme, keto perfshijne nje "dere" te hapur ne rast te ndonje dashurie te nxhete te papritur.
Pelhure e certifikuar nga Oeko-Tex. 89% poliamide, 11% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!