-35%

Me ulje çmimi!

Corape Stay-ups 2in1 Black

Corape Stay-ups 2in1 Black

1,600 Lekë

2,461 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Pamje 2-ne-1 per kembet tuaja: corape prej materiali te erret dhe rrjete ne nje! 
Material i erret jo i tejdukshem nga kemga deri ne gju, pjese me siper me rrjete te forte. Tantella e siperme e perforcuar me silikon. Te zeza. 

Info shtesë

Pamje 2-ne-1 per kembet tuaja: corape prej materiali te erret dhe rrjete ne nje!
Material i erret jo i tejdukshem nga kemga deri ne gju, pjese me siper me rrjete te forte. Tantella e siperme e perforcuar me silikon. Te zeza.
92% poliamide, 8% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!