-35%

Me ulje çmimi!

Geta Fishnet Black

Geta Fishnet Black

520 Lekë

800 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Geta te zeza, elegante dhe me gureza ndricues ne pjesen e mbrapme.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Geta te zeza, elegante dhe me gureza ndricues ne pjesen e mbrapme.

79% poliamide, 20% spandex, 1% poliester.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!