Geta te zeza te hapura

25102511111

4,080 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Tregoni anën tuaj më sexy me këto geta të zeza rrjete, të hapura në pjesën intime. Materiali ka një dizajn të vecantë me fjongo dhe është zbukuruar me një tegel elegant, gjë që i bën këmbët të duken më të gjata. Getat kanë një material të butë dhe elastik duke ju dhënë komoditet maksimal dhe një përshtatje perfekte pas trupit. Për shkak të ngjyrës së errët, mund të kombinohen lehtë me veshjet e ndryshme dhe setet e brendshme.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Tregoni anën tuaj më sexy me këto geta të zeza rrjete, të hapura në pjesën intime. Materiali ka një dizajn të vecantë me fjongo dhe është zbukuruar me një tegel elegant, gjë që i bën këmbët të duken më të gjata. Getat kanë një material të butë dhe elastik duke ju dhënë komoditet maksimal dhe një përshtatje perfekte pas trupit. Për shkak të ngjyrës së errët, mund të kombinohen lehtë me veshjet e ndryshme dhe setet e brendshme.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!