Corape te zeza rrjete me llastik

4902-BLACK

1,900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Musiclegs

Doni të siguroheni që këmbët tuaja dhe veshjet do të tërheqin vëmendjen? Atëhere një palë geta sexy janë të domosdoshme në garderobën tuaj. Këto geta të zeza janë bërë nga i njëjti material që prodhihen dhe rrjetat e peshkimit dhe kanë vija të qepura mjeshtërisht në pjesën e sipërme të tyre. Kjo i jep getave një pamje joshëse dhe cilësie të mirë. Vishni këto geta seksi me të brndëshmet tuaja dhe jeni gatin për të joshur ç’do kënd.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Doni të siguroheni që këmbët tuaja dhe veshjet do të tërheqin vëmendjen? Atëhere një palë geta sexy janë të domosdoshme në garderobën tuaj. Këto geta të zeza janë bërë nga i njëjti material që prodhihen dhe rrjetat e peshkimit dhe kanë vija të qepura mjeshtërisht në pjesën e sipërme të tyre. Kjo i jep getave një pamje joshëse dhe cilësie të mirë. Vishni këto geta seksi me të brndëshmet tuaja dhe jeni gatin për të joshur ç’do kënd.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!