Corape te gjata Stockings

1,560 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Corape me dantelle te rehatshme ne pjesen e siperme dhe me pjesen e kembece. Te zeza. 85% poliamide, 15% elastane.

Info shtesë

Corape me dantelle te rehatshme ne pjesen e siperme dhe me pjesen e kembece. Te zeza. 85% poliamide, 15% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!