-25%

Me ulje çmimi!

Corape Hold-up Stockings Red

Corape Hold-up Stockings Red

735 Lekë

980 Lekë

-25%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Me forme ne pjesen e kembes dhe dantelle ne pjesen e siperme per te mos rreshkitur. Cope e certifikuar Oeko-Tex. 90% poliamide, 10% elastane.

Info shtesë

Me forme ne pjesen e kembes dhe dantelle ne pjesen e siperme per te mos rreshkitur. Cope e certifikuar Oeko-Tex. 90% poliamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!