Corape Hold-up Stockings Black

2,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Me forme ne pjesen e kembes dhe dantelle ne pjesen e siperme per te mos rreshkitur. Cope e certifikuar Oeko-Tex. 90% poliamide, 10% elastane.

Info shtesë

Me forme ne pjesen e kembes dhe dantelle ne pjesen e siperme per te mos rreshkitur. Cope e certifikuar Oeko-Tex. 90% poliamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!