-35%

Me ulje çmimi!

Geta Fishnet Tights Crotchless Red

Geta Fishnet Tights Crotchless Red

1,400 Lekë

2,154 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Dekoroni feminitetin tuaj!
Geta rrjetë të kuqe, të hapura në pjesën intime dhe me dizajn që tërheq syrin. Prodhuar pa tegela për një përshtatje të mire me lëkurën. Përforcuar tek pjesa e gishtave.

Info shtesë

Dekoroni feminitetin tuaj!
Geta rrjetë të kuqe, të hapura në pjesën intime dhe me dizajn që tërheq syrin. Prodhuar pa tegela për një përshtatje të mire me lëkurën. Përforcuar tek pjesa e gishtave.

Materiali: 88% poliamide, 12% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!