-35%

Me ulje çmimi!

Geta Fishnet Tights Crotchless Black

Geta Fishnet Tights Crotchless Black

1,625 Lekë

2,500 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Dekoroni feminitetin tuaj!
Geta rrjetë të zeza, të hapura në pjesën intime dhe me dizajn që tërheq syrin. Prodhuar pa tegela për një përshtatje të mire me lëkurën. Përforcuar tek pjesa e gishtave.

Info shtesë

Dekoroni feminitetin tuaj!
Geta rrjetë të zeza, të hapura në pjesën intime dhe me dizajn që tërheq syrin. Prodhuar pa tegela për një përshtatje të mire me lëkurën. Përforcuar tek pjesa e gishtave.

Materiali: 88% poliamide, 12% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!