Topa Fifty Shades of Grey - Kegel Balls Set

e25475

6,650 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fifty Shades of Grey

Tonifikoni dyshemë pelvike dhe shijoni stimulimin e shijshëm të brendshëm me Setin Kegel Ball të Fifty

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Tonifikoni dyshemë pelvike dhe shijoni stimulimin e shijshëm të brendshëm me Setin Kegel Ball të Fifty

Shades of Grey. Mund të kombinoni 6 pesha të ndryshme, me peshë individuale të topave prej 15g, 25g, 35g dhe 55g për trajnim progresiv.

 

"Ai heq shpejt gishtin dhe me delikatesë fut topat njëri pas tjetrit duke i shtyrë thellë brenda meje". - Anastasia

 

Vendosni topat më të lehtë në mbajtësen e silikonit dhe avanconi në kombinime me peshë më të madhe topi, pasi muskujt tuaj forcohen nga zgjerimi. Përfitoni prej muskujve të tonifikuar, kontrollit, ndjeshmërisë së rritur dhe rritjes së orgazmave. I përshtatshëm që nga fillestarët deri tek përdoruesit e avancuar.

 

Zgjidhni kombinimet më të lehta të topave (15g dhe 25g) për të filluar dhe vendosini ato në mbajtësen e silikonit. Aplikoni një sasi të madhe lubrifikanti me bazë uji dhe vendosni butësisht topat një nga një, duke e lënë kordonin e tërheqjes jashtë vaginës.

 

Muskujt tuaj tkurren automatikisht për të mbajtur topat në vend dhe ky është momenti ku fillon

kënaqësia. Mbajini topat për periudha të gjata kohore, duke filluar nga 15 minuta dhe duke

përparuar më pas në periudha më të gjata kohore, ndërkohë që muskujt tonifikohen

dhe forcohen. Eksploroni më tej me kombinime të ndryshme peshash.

 

Pasi të jeni mësuar me topat dhe mbajtësen e silikonit, pse nuk provoni të përdorni vetëm topat me asgjë

tjetër përveç lubrifikantit për ndjesi të reja dhe emocionuese?

 

Pjesë e Fifty Shades of Grey The Official Pleasure Collection e aprovuar nga autorja E L James .

 

Karakteristikat kryesore:

• Set topash Kegel Ball për fillestarët deri tek të avancuarit.

• Përfshin topa me pesha prej: 15g, 25g, 35g dhe 55g

• Kombinoni topat për të arritur peshat në vijim: 40g, 50g, 60g, 70g, 80g dhe 90g

• Përfshin një mbajtëse silikoni të lëmuar me një kordon për tërheqje

• Secili top është i përbërë nga silikon i ngurtë, i lëmuar

• Vjen me një paketim luksoz satini

 

Gjatësia: 14 cm

Gjatësia e futshme: 8,9 cm

Perimetri: 9,5 cm

Diametri bazë: 1

Lloji i bazës: Mbajtëse

Materiali: Silikon

Fleksibiliteti: Fleksibël

Kundër ujit: I zhytur

Përmban latex: Jo

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!