SMILE loveballs SPORTY

05038350000

2,660 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Lova balls vaignal me topa te brendshen te cilet ndihmojne ne ngushtimin e muskuje vaginal dhe atyre pelvic. Gjatesia 9 cm, diam rreth 3.6 cm. Materiali: ABS.

Info shtesë

Lova balls vaignal me topa te brendshen te cilet ndihmojne ne ngushtimin e muskuje vaginal dhe atyre pelvic. Gjatesia 9 cm, diam rreth 3.6 cm. Materiali: ABS.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!